A A A
Trükkige
Sonditoidud
Toidud kasutamiseks sondi kaudu
 • Nutrison

  Toitaineliselt täisväärtuslik kasutamisvalmis kiudaineteta DHA/EPA –ga rikastatud sonditoit. Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. 1 kcal/1 ml

 • Nutrison Multi Fibre

  Toitaineliselt täisväärtuslik energiarikas kasutamisvalmis DHA/EPA –ga rikastatud sonditoit. Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. 1 kcal/1 ml.

 • Nutrison 1000 Complete Multi Fibre

  Toitaineliselt täisväärtuslik kiudainetega ja DHA/EPA-ga rikastatud sonditoit. Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks.

 • Nutrison Energy

  Kõrge energiasisaldusega toitaineliselt täisväärtuslik kiudainetega ja DHA ning EPA-ga rikastatud

  sonditoit.Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. 1,5 kcal/1 ml

 • Nutrison Energy Multi Fibre

  Kõrge energiasisaldusega toitaineliselt täisväärtuslik kiudainetega ja DHA ning EPA-ga rikastatud sonditoit.

 • Nutrison Protein Plus

  Toitaineliselt täisväärtuslik kiudaineteta valgurikas  ja DHA/EPA-t sisaldav sonditoit haigusest.Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. 1,25 kcal/1 ml

 • Nutrison Advanced Cubison

  Arginiini, mikroelementide ja antioksüdantidega rikastatud toitaineliselt täisväärtuslik sonditoit. Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks.

 • Nutrison Advanced Peptisorb

  Toitaineliselt täisväärtuslik madala rasvasisaldusega semielementaarne kiudainevaba sonditoit.Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks.

 • Nutrison Advanced Diason

  Toitaineliselt täisväärtuslik kasutamisvalmis kiudainetega rikastatud sonditoit diabeedihaigete ja hüperglükeemiaga

  patsientide enteraalseks toitmiseks. Sisaldab sojavalku. Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks.

 • Nutrison Advanced Protison

  Toitaineliselt täisväärtuslik kõrge valgusisaldusega kiudainetega sonditoit haigusest põhjustatud alatoitumuise raviks.

Privaatsusseaded

Siin saate igal ajal kuulutada ja muuta küpsise seadeid.

Hädavajalikud küpsised

Need on veebisaidi toimimiseks vajalikud küpsised ja neid ei saa välja lülitada. Tavaliselt salvestatakse need küpsised ainult vastuseks teie toimingutele, mis sisuliselt kujutavad endast teenuste tellimist (teie privaatsuseelistuste seadistamine, sisselogimine, vormide täitmine jne). Te saate seadistada oma veebilehitseja neid küpsiseid keelama või nende eest hoiatama, kuid nende küpsiste keelamise korral veebisaidi mõni osa ei toimi.

Analüüsiküpsised

Need küpsised võimaldavad meil lugeda külastusi ja liikluse allikaid, et mõõta ja parandada meie veebisaidi toimimist. Nad näitavad meile, millised leheküljed on kõige populaarsemad ja millised on kõige vähem populaarsed ning kuidas külastajad veebisaidil ringi liiguvad. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa me teada, kui te meie veebisaiti külastate, ega saa veebisaidi toimimist jälgida.

Personaliseerimisküpsised

Need küpsised võimaldavad parandada veebisaidi funktsionaalsust ja isikupära teie jaoks. Peale meie võivad selliseid küpsiseid salvestada kolmandad isikud, kelle teenused me oleme oma veebilehtedele lisanud. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi need teenused või osa neist korralikult toimida.

Sihtteabeküpsised

Neid küpsiseid võivad meie veebisaidi kaudu salvestada meie reklaamipartnerid selleks, et saada ülevaade teie huvidest ja näidata teile teistel veebisaitidel asjakohaseid reklaame. Need küpsised ei salvesta otseselt isikuandmeid, vaid põhinevad teie veebilehitseja ja internetiseadme tuvastamisel. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa te täpselt sihitud reklaami. Lisateavet leiate meie küpsiste kasutamise teatisest.