A A A
Trükkige
NutriKid Multi Fiber

Täisväärtuslik kiudainetega rikastatud energiarikas jook.
Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. Toit on ette nähtud kasutamiseks üle 1 aasta vanustele lastele haigusest põhjustatud alatoitumuse korral.

NutriKid Multi Fiber
maasika

Pakend

  • šokolaadi
    šokolaadi

Täisväärtuslik kiudainetega rikastatud energiarikas jook.

Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. Toit on ette nähtud kasutamiseks üle 1 aasta vanustele lastele haigusest põhjustatud alatoitumuse korral. Sisladab 6 komponendist koosnevat kiudainetesegu.
-Gluteenivaba.
-Laktoosivaba.
Pakendatud gaasikeskkonda. UHT steriliseeritud.

NB! Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks
(Ei tohi kasutada veenisiseselt).
Ravitoitu tohib kasutada ainult arsti juhendamisel.
Sobib ainsa toiduna päevas üle 1 aasta vanustele lastele.
Suure kiudainete sisalduse tõttu kasutada ettevaatlikult alla 2 aastastel lastel (mitte üle 4 pudeli päevas).
Ei sobi galaktoseemiahaigetele ja kiudainete piiranguga dieedi korral.

Küsi lisa tasuta telefonil 8003663.
Toode on müügil apteegis.

Vaadake ka

NB! Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks (Ei tohi kasutada veenisiseselt).

Ei sobi galaktoseemiahaigetele ja kiudainete piiranguga dieedi korral.

Ei sobi alla 1 aasta vanustele lastele.

Avamata pakendit hoida jahedas ja kuivas. Enne kasutamist hoolikalt loksutada. Joomisvalmis, parim jahutatult. Avatud pakendit hoida külmikus, kus säilib tarbimiseks sobilikuna 24 tundi. Soovitatava koguse päevas määrab arst. Enne kasutamist hoolikalt loksutada. Joomisvalmis, parim jahutatult.

Vastavalt arsti soovitusele.

Keskmiselt 1-2 pudelit päevas.

Koostisosad: vesi, maltodekstriin, glükoosisiirup, taimsed õlid (rapsi- ja päevalilleõli),lehmapiimavalgud (kaseiin), suhkur, kiudained (sojapolüsahhariid, inuliin, oligofruktoos, resistentne tärklis, gummi arabika, tselluloos), emulgaator (sojaletsitiin), kaaliumtsitraat, lõhna- ja maitseiane (sisaldab lehmapiima), kaltsiumortofosforhape, magneesiumkloriid, kaaliumortofosforhape,  koliinkloriid, karotenoidid (sisaldavad sojat) (beeta-karoteen, luteiin, lükopeen), naatrium-L-askorbaat, kaaliumkloriid, kaaliumhüdroksiid, tauriin, raud(II)laktaat, tsinksulfaat, L-karnitiin, nikotiinamiid, vaskglükonaat, retinüülatsetaat, naatriumselenit, mangaansulfaat, kolekaltsifeool, D-biotiin, kaltsium-D-pantotenaat, D,L-alfa-tokoferüülatsetaat, tiamiinvesinikkloriid, kroomkloriid, riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, pteroüülmonoglutamiinhape,  naatriumfluoriid, kaaliumjodiid, naatriummolübdaat, tsüanokobalamiin, fütomenadioon,.

200 ml = 306 kcal, 6,6 g valku, 3g kiudaineid

Koostis 100 ml

Mineraalained ja mikroelemendid

Na  67 mg

K  140 mg

Cl  100 mg

Ca  84 mg

P  75 mg

Mg  17 mg

Fe  1,5 mg

Zn  1,5 mg

Cu  0,135 mg

Mn  0,23 mg

F  0,11 µg

Mo  6 µg

Se 4,5 µg

Cr 5,3 µg

I  15 µg

Muud

Karotenoidid 0,15 mg

L-karnitiin 3 mg

Koliin  30 mg

Tauriin 11 mg

Osmolaarsus 440 mOsm/l

Energia 640kJ/153 kcal

Rasvad (40E%)  6,8 g

Millest küllastunud 0,7 g

Süsivesikud (49 E%) 18,8 g

Millest suhkrud 7,4 g

Millest laktoos  <0,025 g

Kiudained (2 E%) 1,5 g

Valgud (9 E%) 3,3 g

Sool 0,17 g

Vitamiinid

A  61 µg ER/RE

D  1,5 µg

E  1,9 mg α-ET/TE

K  6 µg

B1 0,23 mg

B2 0,24 mg

Niatsiin  (1,65 mg EN/NE) 0,88 mg Pantoteenhape 0,5 mg

B6 0,18 mg

Foolhape  23 µg

B12 0,26 mg

Biotiin 6 µg

C  15 mg

Privaatsusseaded

Siin saate igal ajal kuulutada ja muuta küpsise seadeid.

Hädavajalikud küpsised

Need on veebisaidi toimimiseks vajalikud küpsised ja neid ei saa välja lülitada. Tavaliselt salvestatakse need küpsised ainult vastuseks teie toimingutele, mis sisuliselt kujutavad endast teenuste tellimist (teie privaatsuseelistuste seadistamine, sisselogimine, vormide täitmine jne). Te saate seadistada oma veebilehitseja neid küpsiseid keelama või nende eest hoiatama, kuid nende küpsiste keelamise korral veebisaidi mõni osa ei toimi.

Analüüsiküpsised

Need küpsised võimaldavad meil lugeda külastusi ja liikluse allikaid, et mõõta ja parandada meie veebisaidi toimimist. Nad näitavad meile, millised leheküljed on kõige populaarsemad ja millised on kõige vähem populaarsed ning kuidas külastajad veebisaidil ringi liiguvad. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa me teada, kui te meie veebisaiti külastate, ega saa veebisaidi toimimist jälgida.

Personaliseerimisküpsised

Need küpsised võimaldavad parandada veebisaidi funktsionaalsust ja isikupära teie jaoks. Peale meie võivad selliseid küpsiseid salvestada kolmandad isikud, kelle teenused me oleme oma veebilehtedele lisanud. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi need teenused või osa neist korralikult toimida.

Sihtteabeküpsised

Neid küpsiseid võivad meie veebisaidi kaudu salvestada meie reklaamipartnerid selleks, et saada ülevaade teie huvidest ja näidata teile teistel veebisaitidel asjakohaseid reklaame. Need küpsised ei salvesta otseselt isikuandmeid, vaid põhinevad teie veebilehitseja ja internetiseadme tuvastamisel. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa te täpselt sihitud reklaami. Lisateavet leiate meie küpsiste kasutamise teatisest.