A A A
Trükkige
Liquigen

Kõrge energiasisaldusega keskmise ahelaga triglütseriide (MCT) sisaldav rasvaemulsioon.

Liquigen

  1. Rasvaemulsioon
  2. Energiasisaldus: 1 ml = 4,5 kcal
  3. Sisaldab MCT rasvhappeid
Küsi lisa tasuta telefonil 8003663.
Toode on müügil apteegis.
  1. Rasva imendumishäiretega patsientidele, ketogeense dieedi korral.

Ei sobi parenteraalseks toitmiseks

Toodet kasutatakse meditsiinipersonali järelevalvel. Ei sobi ainsa toiduna päevas Vastavalt arsti juhistele. Alla 5 aastastele lastele vajadusel lahjendada. Enne kasutamist hoolikalt raputada. Ettenähtud ööpäevane annus jagada mitme portsjonina päeva peale ja manustada koos teiste toitudega.

  1. Kasutatakse vastavalt arsti ettekirjutusele arvestades patsiendi vanust, kehakaalu ja tervislikku seisundit.

Energia ja toitainete sisaldus 100 ml

Energia 1850 kJ / 450 kcal
Rasvad millest:
- küllastunud rh
- MCT
- MCT (%)
50,0 g
47,1 g
45,4 g
9640,00%
Süsivesikud 0 g
millest suhkrud 0 g
Kiudained 0 g
Valgud 0 g
Sool 0,013 g
Mineraalained ja mikroelemendid
Na 5,0 mg
K 0,10 mg
Cl 0,10 mg
Ca 0,30 mg

Privaatsusseaded

Siin saate igal ajal kuulutada ja muuta küpsise seadeid.

Hädavajalikud küpsised

Need on veebisaidi toimimiseks vajalikud küpsised ja neid ei saa välja lülitada. Tavaliselt salvestatakse need küpsised ainult vastuseks teie toimingutele, mis sisuliselt kujutavad endast teenuste tellimist (teie privaatsuseelistuste seadistamine, sisselogimine, vormide täitmine jne). Te saate seadistada oma veebilehitseja neid küpsiseid keelama või nende eest hoiatama, kuid nende küpsiste keelamise korral veebisaidi mõni osa ei toimi.

Analüüsiküpsised

Need küpsised võimaldavad meil lugeda külastusi ja liikluse allikaid, et mõõta ja parandada meie veebisaidi toimimist. Nad näitavad meile, millised leheküljed on kõige populaarsemad ja millised on kõige vähem populaarsed ning kuidas külastajad veebisaidil ringi liiguvad. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa me teada, kui te meie veebisaiti külastate, ega saa veebisaidi toimimist jälgida.

Personaliseerimisküpsised

Need küpsised võimaldavad parandada veebisaidi funktsionaalsust ja isikupära teie jaoks. Peale meie võivad selliseid küpsiseid salvestada kolmandad isikud, kelle teenused me oleme oma veebilehtedele lisanud. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi need teenused või osa neist korralikult toimida.

Sihtteabeküpsised

Neid küpsiseid võivad meie veebisaidi kaudu salvestada meie reklaamipartnerid selleks, et saada ülevaade teie huvidest ja näidata teile teistel veebisaitidel asjakohaseid reklaame. Need küpsised ei salvesta otseselt isikuandmeid, vaid põhinevad teie veebilehitseja ja internetiseadme tuvastamisel. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa te täpselt sihitud reklaami. Lisateavet leiate meie küpsiste kasutamise teatisest.