A A A
Trükkige
Lastele
Lastele
 • Infatrini Peptisorb

  Täisväärtuslik energiarikas sonditoit imikutele haigusest põhjustatud alatoitumuse korral. Sisaldab hüdrolüüsitud valku.

 • Infatrini LCP

  Täisväärtuslik energiarikas sonditoit imikutele haigusest põhjustatud alatoitumuse korral.

 • Nutrini

  Toitaineliselt täisväärtuslik energia- ja valgurikas kasutamisvalmis kiudaineteta sonditoit 1-6 aastastele lastele

 • Nutrini Energy Multi Fibre

  Energiarikas, toitaineliselt täisväärtuslik kasutamisvalmis kiudaineterikas sonditoit 1- 6 aastastele lastele.

 • NutriKid Multi Fiber

  Täisväärtuslik kiudainetega rikastatud energiarikas jook.
  Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. Toit on ette nähtud kasutamiseks üle 1 aasta vanustele lastele haigusest põhjustatud alatoitumuse korral.

 • Neocate Advance

  Täisväärtuslik aminohappeline toitesegu üle 1 aasta vanustele lastele kasutamiseks raske toiduallergia korral

 • Neocate LCP

  Täisväärtuslik aminohapetel baseeruv toitesegu kasutamiseks raske toiduallergia korral alates sünnist.

 • Nutrini Peptisorb

  Toit on ette nähtud kasutamiseks haigusega seotud alatoitumuse, kasvuprobleemide ja toidu talumatuse korral. Kasutamiseks 1-6 aasta vanustele lastele (või 8-20 kg kehakaaluga) kasvuprobleemide , suurenenud energiavajaduse ja/või vedeliku piirangu ja toidu talumatuse korral.

 • Neocate Junior

  Toit meditsiinilisel näidustusel kasutamiseks. Toitaineliselt täisväärtuslik aminohapatel baseeruv toitesegu. Ette nähtud kasutamiseks üle 1 aasta vanustel lastel lehmapiimavalgu allergia/talumatuse, mitmete valkude allergia ja teiste seisundite korral, kui laps vajab toitaineid kergesti omastataval kujul.

Privaatsusseaded

Siin saate igal ajal kuulutada ja muuta küpsise seadeid.

Hädavajalikud küpsised

Need on veebisaidi toimimiseks vajalikud küpsised ja neid ei saa välja lülitada. Tavaliselt salvestatakse need küpsised ainult vastuseks teie toimingutele, mis sisuliselt kujutavad endast teenuste tellimist (teie privaatsuseelistuste seadistamine, sisselogimine, vormide täitmine jne). Te saate seadistada oma veebilehitseja neid küpsiseid keelama või nende eest hoiatama, kuid nende küpsiste keelamise korral veebisaidi mõni osa ei toimi.

Analüüsiküpsised

Need küpsised võimaldavad meil lugeda külastusi ja liikluse allikaid, et mõõta ja parandada meie veebisaidi toimimist. Nad näitavad meile, millised leheküljed on kõige populaarsemad ja millised on kõige vähem populaarsed ning kuidas külastajad veebisaidil ringi liiguvad. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa me teada, kui te meie veebisaiti külastate, ega saa veebisaidi toimimist jälgida.

Personaliseerimisküpsised

Need küpsised võimaldavad parandada veebisaidi funktsionaalsust ja isikupära teie jaoks. Peale meie võivad selliseid küpsiseid salvestada kolmandad isikud, kelle teenused me oleme oma veebilehtedele lisanud. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi need teenused või osa neist korralikult toimida.

Sihtteabeküpsised

Neid küpsiseid võivad meie veebisaidi kaudu salvestada meie reklaamipartnerid selleks, et saada ülevaade teie huvidest ja näidata teile teistel veebisaitidel asjakohaseid reklaame. Need küpsised ei salvesta otseselt isikuandmeid, vaid põhinevad teie veebilehitseja ja internetiseadme tuvastamisel. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa te täpselt sihitud reklaami. Lisateavet leiate meie küpsiste kasutamise teatisest.