A A A
Trükkige
Ajalugu

Eestis tegeleb Nutricia toodetega NutriMedical OÜ – 2002 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev väikeettevõte.

 

Nutricia medical nutrition ajalugu algas aga palju varem - 1906. aastal Hollandis. Just siis loodi esimene spetsiaalne toode erivajadustega patsientidele – diabeetikutele.

 

1970. aastal valmistati esimesed valmis sonditoidud. 1985. aastal toodi turule Nutridrink – suu kaudu manustatav ravitoit. Juba 25 aastat kasutatakse Nutridrinki nii kogu Euroopas kui  ka paljudes teistes riikides väljaspool Euroopat.

 

1990. aastast arendab Nutricia medical nutrition tooteseeriat spetsiifilisi haigusi põdevate patsientide jaoks.

 

Üle 10 aasta on  NutriMedical pakkunud Nutricia tooteid Eesti patsientidele ning jaganud oma teadmisi ja kogemusi meditsiinitöötajatega. Need tooted aitavad päästa elusid ja suurendavad ravi efektiivsust ning parandavad elukvaliteeti.

Privaatsusseaded

Siin saate igal ajal kuulutada ja muuta küpsise seadeid.

Hädavajalikud küpsised

Need on veebisaidi toimimiseks vajalikud küpsised ja neid ei saa välja lülitada. Tavaliselt salvestatakse need küpsised ainult vastuseks teie toimingutele, mis sisuliselt kujutavad endast teenuste tellimist (teie privaatsuseelistuste seadistamine, sisselogimine, vormide täitmine jne). Te saate seadistada oma veebilehitseja neid küpsiseid keelama või nende eest hoiatama, kuid nende küpsiste keelamise korral veebisaidi mõni osa ei toimi.

Analüüsiküpsised

Need küpsised võimaldavad meil lugeda külastusi ja liikluse allikaid, et mõõta ja parandada meie veebisaidi toimimist. Nad näitavad meile, millised leheküljed on kõige populaarsemad ja millised on kõige vähem populaarsed ning kuidas külastajad veebisaidil ringi liiguvad. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa me teada, kui te meie veebisaiti külastate, ega saa veebisaidi toimimist jälgida.

Personaliseerimisküpsised

Need küpsised võimaldavad parandada veebisaidi funktsionaalsust ja isikupära teie jaoks. Peale meie võivad selliseid küpsiseid salvestada kolmandad isikud, kelle teenused me oleme oma veebilehtedele lisanud. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi need teenused või osa neist korralikult toimida.

Sihtteabeküpsised

Neid küpsiseid võivad meie veebisaidi kaudu salvestada meie reklaamipartnerid selleks, et saada ülevaade teie huvidest ja näidata teile teistel veebisaitidel asjakohaseid reklaame. Need küpsised ei salvesta otseselt isikuandmeid, vaid põhinevad teie veebilehitseja ja internetiseadme tuvastamisel. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa te täpselt sihitud reklaami. Lisateavet leiate meie küpsiste kasutamise teatisest.