A A A
Trükkige
Tegevus

NUTRICIA on ravitoitumise ala eestvedaja ja liider.

Ravitoitmist vajavad patsiendid, kes haiguse või sellest tingitud tüsistuste tõttu ei saa süüa tavalist toitu. Sel juhul tuleb vajalik kogus valke, rasvu, süsivesikuid, vitamiine ja mineraale kas osaliselt või täies mahus manustada enteraalselt või lisanditena toidule.

Ravitoitmises kasutatavate toodete eripäraks on nende täisväärtuslikkus – sisaldavad kõigi vajalike toitaineid täpselt õiges vahekorras. Tavalisest toidust on patsientidel raske või lausa võimatu saada sellist kogust toitaineid või toitaineid sobivas vahekorras. Nutricia medical nutrition on aastaid teinud koostööd meditsiinitöötajatega ning välja töötanud tooteid ja nende manustamiseks vajalikke tarvikuid, et toitumusliku sekkumisega suurendada ravi efektiivsust.

Meditsiinilisel näidustusel kasutatavad tooted on ette nähtud kasutamiseks patsiendi toitumusliku seisundi parandamiseks. Neid kasutatakse haiguse põhjustatud väärtoitumise/alatoitumise ennetamiseks ja raviks.

Ravitoitmine on tõhusa ravi lahutamatu osa, sest see:

  • vähendab tüsistusi, eriti infektsioone,
  • suurendab kasutatavate ravimite efektiivsust,
  • lühendab haiglaravil viibimise aega,
  • parandab patsiendi elukvaliteeti.

Kõik tooted on loodud toitumis- ja meditsiiniala spetsialistide poolt ja nende koostamisel on võetud arvesse Maailma Terviseorganisatsiooni ja Euroopa Liidu Toitumiskomisjoni soovitusi.