A A A
Trükkige
Tegevus

NUTRICIA on ravitoitumise ala eestvedaja ja liider.

Ravitoitmist vajavad patsiendid, kes haiguse või sellest tingitud tüsistuste tõttu ei saa süüa tavalist toitu. Sel juhul tuleb vajalik kogus valke, rasvu, süsivesikuid, vitamiine ja mineraale kas osaliselt või täies mahus manustada enteraalselt või lisanditena toidule.

Ravitoitmises kasutatavate toodete eripäraks on nende täisväärtuslikkus – sisaldavad kõigi vajalike toitaineid täpselt õiges vahekorras. Tavalisest toidust on patsientidel raske või lausa võimatu saada sellist kogust toitaineid või toitaineid sobivas vahekorras. Nutricia medical nutrition on aastaid teinud koostööd meditsiinitöötajatega ning välja töötanud tooteid ja nende manustamiseks vajalikke tarvikuid, et toitumusliku sekkumisega suurendada ravi efektiivsust.

Meditsiinilisel näidustusel kasutatavad tooted on ette nähtud kasutamiseks patsiendi toitumusliku seisundi parandamiseks. Neid kasutatakse haiguse põhjustatud väärtoitumise/alatoitumise ennetamiseks ja raviks.

Ravitoitmine on tõhusa ravi lahutamatu osa, sest see:

  • vähendab tüsistusi, eriti infektsioone,
  • suurendab kasutatavate ravimite efektiivsust,
  • lühendab haiglaravil viibimise aega,
  • parandab patsiendi elukvaliteeti.

Kõik tooted on loodud toitumis- ja meditsiiniala spetsialistide poolt ja nende koostamisel on võetud arvesse Maailma Terviseorganisatsiooni ja Euroopa Liidu Toitumiskomisjoni soovitusi.

Privaatsusseaded

Siin saate igal ajal kuulutada ja muuta küpsise seadeid.

Hädavajalikud küpsised

Need on veebisaidi toimimiseks vajalikud küpsised ja neid ei saa välja lülitada. Tavaliselt salvestatakse need küpsised ainult vastuseks teie toimingutele, mis sisuliselt kujutavad endast teenuste tellimist (teie privaatsuseelistuste seadistamine, sisselogimine, vormide täitmine jne). Te saate seadistada oma veebilehitseja neid küpsiseid keelama või nende eest hoiatama, kuid nende küpsiste keelamise korral veebisaidi mõni osa ei toimi.

Analüüsiküpsised

Need küpsised võimaldavad meil lugeda külastusi ja liikluse allikaid, et mõõta ja parandada meie veebisaidi toimimist. Nad näitavad meile, millised leheküljed on kõige populaarsemad ja millised on kõige vähem populaarsed ning kuidas külastajad veebisaidil ringi liiguvad. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa me teada, kui te meie veebisaiti külastate, ega saa veebisaidi toimimist jälgida.

Personaliseerimisküpsised

Need küpsised võimaldavad parandada veebisaidi funktsionaalsust ja isikupära teie jaoks. Peale meie võivad selliseid küpsiseid salvestada kolmandad isikud, kelle teenused me oleme oma veebilehtedele lisanud. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi need teenused või osa neist korralikult toimida.

Sihtteabeküpsised

Neid küpsiseid võivad meie veebisaidi kaudu salvestada meie reklaamipartnerid selleks, et saada ülevaade teie huvidest ja näidata teile teistel veebisaitidel asjakohaseid reklaame. Need küpsised ei salvesta otseselt isikuandmeid, vaid põhinevad teie veebilehitseja ja internetiseadme tuvastamisel. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei saa te täpselt sihitud reklaami. Lisateavet leiate meie küpsiste kasutamise teatisest.